NATIONALE mOLENDAG

 


Het molenseizoen is weer begonnen!!

Afgelopen periode is er veel werk verzet om onze molenschuur te renoveren.
We zijn ontzettend blij met het resultaat en willen daarom dit molenseizoen feestelijk beginnen. De Nationale Molendag op zaterdag 14 mei staat in het teken van de heropening van de molenschuur.
Iedereen is van harte uitgenodigd om het resultaat te bekijken in Usselo. Ook is er dan gelegenheid om de molen zelf te bezichtigen en pannenkoekenmeel en tarwemeel te kopen. De molenaars en gastheren/vrouwen staan voor u klaar om tekst en uitleg te geven en beiden u graag een kopje koffie en een broodje aan. Wissink’s Möl is dan geopend van 10:00 tot 16:00 uur.

De jaarvergadering zal plaatsvinden op donderdag 12 mei. Dit jaar hebben we een bijzondere jaarvergadering. We hebben onze molenaar Anton Verheijen en tevens Nederlands en Europees kampioen klompenmaker bereid gevonden een presentatie te geven over het maken van klompen. Deze presentatie zal aansluitend op de vergadering worden gegeven. Leden van de Vereniging Wissink’s Möl krijgen hiervoor een uitnodiging.

Wilt u ook lid worden van de Vereniging Wissink’s Möl? U bent van harte welkom.
U kunt zich dan aanmelden bij ondergetekende.

Graag tot ziens op 12 of 14 mei!

Met vriendelijke groet,

Yolande Nijenhuis,
secretaris

tel. 053 – 478 68 08

boeke-loos mei 2011 33e jaargang, nr 338