MEDISCH CENTRUM DE WINDMOLEN NADERT VOLTOOIING

 
Eind van deze maand wordt het gebouw bouwkundig opgeleverd. Dan volgt nog de aankleding, meubilair, e.d. en de verhuizing.
Het oude gebouw van Conrad aan de Windmolenweg is, zowel uitwendig als inwendig onherkenbaar veranderd. Totale oppervlakte van begane grond en verdieping is
600 m2!
De ingang van de dokterspraktijk ligt aan de achterkant van het gebouw, waar een grote parkeerplaats is.

 

 

Dokter Jansen en dokter Smulders bij de ingang van de nieuwe praktijk

De entrees en brede gangen zijn geschikt voor rolstoelen en rollators;
in het gebouw is een rolstoel aanwezig.
Brede ramen aan alle kanten, lichte muren en mooie elektrische verlichting geven het gehele gebouw een prettige uitstraling.
Er is een lift en op de 1e verdieping een invalidentoilet.

Na binnenkomst ligt links de apotheek met wachtruimte en rechts het kantoor. Verderop komt u bij de lift of trap en gaat u naar de 1e verdieping.
Aan de achterkant liggen de wachtkamer en doktersspreekkamers met ieder een onderzoekkamer er naast.

Op deze verdieping zit ook de doktersassistente met een aparte onderzoekkamer.
Verder daar nog ruimten voor Livio thuiszorg, diëtiste, podotherapie, logopedie, end.
Twee keer per week is er ’s morgens een prikpost.
Een aantal onderzoeken, waarvoor u vroeger naar Enschede of Haaksbergen moest, kunnen nu hier plaats vinden, zoals: meten van de longfunctie, ECG (elektrocardiogram), teledermatologie (van een huidprobleem wordt een digitale foto gemaakt en via internet verzonden naar een dermatoloog = huidarts voor advies).
Al met al zijn de mogelijkheden van het nieuwe centrum behoorlijk uitgebreid, er is dan ook nieuw personeel aangetrokken.

Zoals in Boeke-loos van juli heeft gestaan (u kunt het artikel nog eens nalezen op de site van Boeke-loos) komt de fysiotherapie ook in het centrum. De ingang hiervan zit links aan de voorgevel langs de Windmolenweg. Ook hier natuurlijk een kantoortje, behandelkamers en een grote oefenruimte voor behandelingen of om uw conditie te verbeteren. Om het zweet van uw lichaam te wassen is er een douche.

Een nadeel is en blijft natuurlijk de ligging aan de drukke Windmolenweg. Met name de oudere bewoners van De Mans en De Berke moeten dan eerst ook nog de drukke Boekelosestraat of Beckumerstraat oversteken.

Om aan dit bezwaar tegemoet te komen bestaat er een plan om in
De Berke af en toe spreekuur te houden.

Er komt nog een folder en via internet kunt u www.dewindmolen.nl bezoeken.
In het voorjaar komt er een: "Open Huis".

De dokterspraktijk en de apotheek zijn in verband met de verhuizing gesloten op donderdag en vrijdag 29 en 30 oktober en openen op maandag 2 november in het nieuwe onderkomen.
Voor spoed kan men dan terecht bij de dagwaarneming in Enschede:  0900-4313333 en deze geven ook
aan waar men voor spoedmedicatie moet zijn.
29/10 gesloten (dagwaarneming in Enschede = 0900-4313333)
30/10 gesloten (dagwaarneming in Enschede = 0900-4313333)
02/11 herstart aan de Windmolenweg 42, ingang achterzijde.
Zie ook http://boekelo.huisartsen.nl/

De Fysiotherapie opent haar deuren op maandag 5 oktober a.s.

Arie Kers
 

boeke-loos     oktober 2009     31e jaargang, nr. 320