Cursusaanbod Volksuniversiteit in samenwerking
met Zorgcentrum de Posten: voorjaar 2009


          

Verbeter uw geheugen: geheugentraining voor 55+
De cursus geheugentraining is in de eerste plaats een cursus die uw zelfvertrouwen verstevigt. U leert technieken, die u in staat stellen belangrijke zaken makkelijker te onthouden. Moeite hebben met onthouden heeft niet alleen te maken met ouder worden.
Grote veranderingen in levensomstandigheden, zoals verhuizing, stoppen met werken of het wegvallen van een partner hebben grote invloed op uw denken, onthouden en op uw geheugen. Het kan allemaal wat meer moeite gaan kosten. Laat uw normale zelfvertrouwen niet door overbezorgdheid ondergraven. Doe mee en leer hoe!

Waar : Grote Zaal De Berke te Boekelo
Wanneer: 10 bijeenkomsten op dinsdagochtend
van 10:00-12:00 uur: start 27 januari 2009.
Prijs: € 47,50 inclusief werkboek

Yoga op de stoel voor 55+
Deze manier van yoga geven is ontstaan uit 14 jaar leservaring van de docent. Het maakt uw lichaam soepel en sterker en verhoogt uw weerstand. Uw ademhaling wordt beter en geestelijk brengt het rust en versterkt het uw concentratievermogen. Yoga helpt in tijden van stress en helpt u te ontspannen. Yoga op de stoel biedt u de mogelijkheid op deze manier te blijven bewegen, ook als u niet lang kunt staan of moeite heeft met op de grond zitten. De oefeningen duren ongeveer 45 minuten, daarna volgt een ontspanningsoefening.

Waar: Grote Zaal De Berke te Boekelo
Wanneer: 10 bijeenkomsten op maandagmiddag
van 14:00 – 15:30 uur: start 26 januari 2009.
Prijs: € 60,00

Tip: Trek gemakkelijke kleding aan en neem een warme trui of sjaal mee.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Yvonne Wijbenga
van Zorgcentrum De Posten op nummer: 053 – 475 37 53
Voor inschrijvingen kunt u contact opnemen met de Volksuniversiteit
op nummer: 053 - 432 33 04 of gebruik maken van de inschrijfkaarten die
in De Berke aanwezig zijn

U kunt zich uiterlijk tot 10 januari 2009 aanmelden.