BOEKELOPERS ORGANISEREN

 

Military Crossloop op
zondag 12 oktober a.s.
Ben jij een hardloper die in is voor een uitdaging; iets anders dan de gebaande paden? Dan is de Military Crossloop echt iets voor jou.
Deze crossloop gaat over het parcours van de Military.

Afstanden:
Start:
Voorinschrijven:
Na inschrijven:

Kosten:

5 en 10 km
9:30 uur, vanaf De Zweede
t/m 7 oktober via [email protected]
op de dag zelf (12 oktober) vanaf 8:15 – 9:15 uur,
in de kantine van De Zweede
€ 4,- (voor inschrijving)
€ 6,- (na inschrijving)

Na afloop van deze sportieve ochtend tegen inlevering van het startnummer een heerlijke kop koffie of thee met een broodje in onze kantine. Douche- en kleedgelegenheid aanwezig.

Clinic halve marathon
vanaf woensdag 22 oktober a.s. om 19:30 uur
starten de Boekelopers met de clinic voor de halve marathon (21 km) om toe te trainen naar de halve marathon van Enschede op 19 april a.s.

Train jij dit jaar ook met ons mee?
De ca. 25 trainingen worden geleid door ervaren trainers en vinden plaats rond en op onze nieuwe sportaccommodatie.
Het trainingsprogramma is geschikt voor hardlopers die minimaal 10 kilometer achtereen kunnen hardlopen.
Kosten voor de trainingen, inclusief inschrijving Enschede Marathon, trainingsschema, aantal gezamenlijke duurlopen en functioneel loopshirt bedraagt: € 75,-- Inschrijven via e-mail: [email protected]

Informatie over hardloopgroep de Boekelopers:
e-mail: [email protected]
facebook: facebook.com/boekelopers
internet: www.bscunisson.nl

boeke-loos oktober 2014 36e jaargang, nr.375